Akvizio doplňuje Vaše aktuální možnosti a schopnosti ve firmě. Můžete si dopřát to, co třeba já na startu kariéry neměl. Radu a konzultaci od někoho, kdo to prostě umí lépe, nebo má zkušenosti, které mi je ochoten sdílet. Někdy stačí málo, aby se děly velké věci.

Petr Horák
CEO a business coach, AKVIZIO

Tohle bylo nejlepší rozhodnutí, udělat tuhle analýzu s Petrem Horákem. Rychle jsme se dostali v naší firmě k výsledku a seznamu návrhů co udělat dále. Oceňujeme hlavně ten pohled z vnějšku na naši firmu a skvělé čtení v lidech. Dokázali jsme pak zavádět dle doporučení krok za krokem a ono to funguje.

Markéta Galudárová
Obchodní ředitelka, QEX Praha

Objednali jsme si analýzu obchodního oddělení. Vše prošlo až nevídaně hladce, společně jsme dokonce najmuli obchodníky a zaškolili celý tým. Perfektní spolupráce.

Tomáš Rabiecný
CEO, majitel, Axfone s.r.o.

Osobní způsob jakým mi Petr předvedl moje podnikatelské možnosti byly vynikající. Nicméně, největší přínos vidím v osobním posunu, který mi dokázal nabídnout. Lidský a přitom jasný směr mi dal klid a rozvahu. Jestli tomu někdo říká koučování nevím, ale tohle bylo mnohem více a do hloubky.

Alena Burgetová
CEO, MELODY English

Looking for a First-Class Business Plan Consultant?