Náš přístup

Firma je citlivý stroj a stejně fungujeme i my. Někdy potřebujete skalpel a někdy kladivo, ale vždy ten správný nástroj. Pohybujeme se v organizacích, kde je potřeba změn a nebo mají chuť se rozvíjet a zlepšovat. Výhodou spolupráce je naše externí povaha, tedy dodáme a odcházíme, pokud si přejete, jinak pokračujeme konkrétními úkoly dále.

Rady vs. Akce. To je téma mnoha manažerů a sami si ve svých společnostech přidělávají práci tím, že sami moc nekonají..Náš přístup je takovým lidem pomoci doplnit jejich aktivitu naší vlastní.

Praxe nám umožňuje nezávislý pohled

Jsme externí pracovník ve Vaší firmě, jsme nezatížení vztahy ani historií a děláme to co jsme si dohodli. Najít, pojmenovat a s Vámi společně zlepšit.

Obchod a Marketing

Kdo by nechtěl více zákazníků. Zaměřujeme se zejména promazání Vašeho obchodního teamu a výcvik obchodního ředitele/obchodníka.

Výcviky CEO, Obchodního ředitele a vedoucích

Sloužit správně zákazníkům je poslání firmy. Jde to bez stresu. Ať CEO nebo vedoucí, každý potřebuje sadu dovedností a trénink.

Procesy ve firmě

Existují u Vás? Jsou dodržovány? A dávají smysl? Podporují nebo omezují?

Business koučink a mentoring

Dopřát si tu podporu a možnost konzultovat svoji agendu s parťákem co taky umí a ví.. to je k nezaplacení.

Analýza a realizace

Akvizio Vám pomůže udělat situační analýzu vašeho problému ve firmě a opraví to.

Jak Vám můžeme pomoci?

Kontaktujte nás, ozveme se jakmile to bude možné, schůzky úvodního představení také online.

Akvizio doplňuje Vaše aktuální možnosti a schopnosti ve firmě. Můžete si dopřát to, co třeba já na startu kariéry neměl. Radu a konzultaci od někoho, kdo to prostě umí lépe, nebo má zkušenosti, které mi je ochoten sdílet. Někdy stačí málo, aby se děly velké věci.

Petr Horák
CEO a business coach, AKVIZIO

Konzultace zdarma, stačí napsat