FAQ

Schůzka je vlastně klíčová chvíle, kdy si můžeme vysvětlit co očekáváte. Situační analýza ukáže co je zadání. Pokud už víte, stačí si objednat externího managera a jdeme na to.

Vstupní konzultace jsou zdarma. 

 Externí CEO nebo manažer jiného zaměření se zařadí do systému fungování Vaší firmy. Jeho den je obecně počítám na 8 hodin, to je 1 MD nebo jeho poměrná část. Manažer pracuje jako by byl Váš vlastní a postupuje v souladu s dohodnutými kroky.

Oznámíte konec písemně, stačí do mailu ve smlouvě. Výpovědní doba je 14 dní a to zejména z důvodu ochrany Vás a otevřených aktivit ve Vaší firmě. Vyúčtujeme vše k datu ukončení. 

Ne, nemusíte. Domluvíme se spolu na parametrech, které budeme sledovat a zahájíme aktivitu. Typicky to může být situace, kdy víte, že chcete “sáhnout” do konkrétního oddělení nebo procesu nebo role.

Pokud je vedení a vlastník v souladu, pak kroky vidíte každý týden. Dopady a efekty se lépe měří v řádech měsíců. Každopádně jde to velmi rychle, pokud chcete a spolupracujete.

Vlastně je to logické. V určité fázi změn potřebujete kombinovat. Namíchejte si co potřebujete, pokud to i externímu manažerovi dává dostatečný prostor přinést výsledek do Vaší firmy. Ten sledujeme nejvíce.

Kontaktujte nás

Ověřte si s námi svoji představu o zadání spolupráce.