O společnosti

Akvizio je obchodní název, pod kterým již řadu let vystupuje zejména Petr Horák jako zakladatel a šéf-konzultant, společně s týmem, který se podílí na jednotlivých projektech. Mateřská společnost Fresh&Daily s.r.o. jako poskytovatel business služeb, je řádně spravovaná a řízená společnost v souladu s českých právním systémem. Veškeré kontakty naleznete níže.

 

Pomůžeme Vám řídit Vaši firmu. Síla je v tom, nechat si ve správný čas pomoct a chtít slyšet i jiná řešení. Podnikání vyžaduje někdy rychlá a chytrá rozhodnutí. Vždy ale trpělivost a schopnost vydržet. Nejste na to sami.

Pracujeme ve vedení Vaší firmy jako externí ředitel, projektový manažer nebo řídíme specifické změny. Dodáváme zkušenost, neotřelá řešení a pohled z vnějšku. Najdeme jádro pudla, navrhneme řešení a HLAVNĚ ho společně s Vámi i zavedeme do praxe. Uvidíte jasné posuny a akci s výsledkem.

AKVIZIO je stále stejně orientované na služby, které pomáhají firmám růst a stabilizovat se. Naše odbornost dodávaná do firmy je skvělá věc, ale my přidáváme i energii a nadšení. Někteří tomu dokonce říkají štěstí. 

JAK JSTE NA TOM VY?
V jednoduchosti je krása

Všimněte si, že problémy mají mnoho řešení. Jen lidé stále komentují co je a co není možné.

  • Za krátký čas, co největší efekt
  • Vydělat peníze jako součást stavu Cítit se dobře a být zdravý
  • Váš čas je Vaše cena za neschopnost delegovat, tj. věřit ostatním
  • Kdykoliv se naučte si dělat legraci, vážní lidé mají vážné problémy
  • Odsekejte svoje strachy z neúspěchu, nechte si jen svoje nadšení a buďte aktivní
  • Nejdříve zastavte dělaní toho co nemusíte, zbytek nechte automatizovat, zbytek ze zbytku delegujte

Jak pracujeme?
Co Vás čeká?

Přehrát video

Jak Vám můžeme pomoci?

Kontaktujte nás, ozveme se jakmile to bude možné, schůzky úvodního představení také online.

Akvizio doplňuje Vaše aktuální možnosti a schopnosti ve firmě. Můžete si dopřát to, co třeba já na startu kariéry neměl. Radu a konzultaci od někoho, kdo to prostě umí lépe, nebo má zkušenosti, které mi je ochoten sdílet. Někdy stačí málo, aby se děly velké věci.

Petr Horák
CEO a business coach, AKVIZIO

Domluvit si schůzku?